Ogłoszenie

Informujemy że rekrutacja do klanu jest ZAMKNIĘTA!!! Wszystkie składane podania na forum będą natychmiastowo odrzucane! Wszelkie informacje o wznowieniu rekrutacji będą zawarte na forum klanu.

REJESTRACJA!!!

Osoby będące w klanie które jeszcze nie zarejestrowały się na forum klanowym mają czas na rejestrację do piątku (27.09.2010) do godziny 20.00. W innym wypadku zostaną automatycznie wydalone z klanu.

#1 2010-09-25 20:36:51

InvisiblePain

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 5
Punktów :   

"Treningi"

Przepraszam za słownictwo, osoby wymienione przypadkowo.
Pio, ewentualnie, Rambo, Kostyl; itp.
Wiecie co wy walicie? Wiecie co wy walicie? Wy w huja walicie. Co to kurwa w ogóle jest pytam się? Jest trening nikogo nie ma oprócz 3 osób. Na wcześniejszym treningu też były może góra 5 osób. Co wy macie na swoje usprawiedliwienia? Dlaczego w ogóle was nie ma? Może po prostu nie chcecie być w klanie? Może Wam nie zależy? Pomyślcie bo nie bez powodu jest rekrutacja zamknięta. Nie uważam się za założyciela, ale jak już jestem w klanie to BĘDĘ wyrażał to co myślę. Proszę przemyślcie to bo chyba nie do wszystkiego dorośliście i nie na wszystko macie czas, jest czas - cs, nie ma czasu nie ma cs.

Offline

 

#2 2010-09-26 13:46:09

Rychu xD

Moderator

25508164
Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 21
Punktów :   

Re: "Treningi"

Powiem szczerze macie to w dupie chcecie spary kur.. to przychodzcie na treningi wogule mnie nie bylo bo nie moglem ale mowilem ze mnie n ie bedzie kur.. czy to ma sens?

Offline

 

#3 2010-10-02 13:25:29

rambo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: "Treningi"

pain jezeli sie nie myle tego dnia bylem rano na naszym servie wiec mnie nie osadzaj a pozniej zapomnielem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi